Puantaj Gün Sayısı Hesaplama Tablosu

puantaj gün sayısı hesaplama tablosu - insankaynaklariyiz.net

İşyerinde her çalışan bireyin sosyal güvenlik hizmetlerinden yararlanabilmesi için sigortalı olarak çalışma zorunluluğu vardır. Sosyal devlet olmanın bir gerekliliği de budur.

Puantaj hesaplaması yapılırken işe giriş veya işten ayrılış tarihi ay içerisinde bir güne denk geliyorsa bu durum biraz karmaşık olabiliyor. Nitekim bu durumda parmak hesabı yapılması gerekiyor. Özellikle işe giriş ve işten ayrılış sirkülasyonunun çok olduğu şirketlerde sürekli puantaj hesaplamak zorunda olan çalışanlar bu durumda bir hayli zorluk çekebiliyor ve zaman kaybına uğrayabiliyor.

Şubat ayı puantaj hesaplaması ve ay sonu 30/31 çeken aylar için nasıl puantaj hesaplaması yapılacağını "şubat ayı puantaj hesaplaması ve nakil personel" yazımızda belirtmiştik.

Biz insankaynaklariyiz.net olarak aylık puantaj hesaplaması yaparken sizlere kolaylık sağlayacak puantaj gün sayısı hesaplama tablosu düzenledik.  

⇒ Puantaj Gün Sayısı Hesaplama Tablosu için tıklayın !

 

Düzenleyen : Kemal YILMAZ – İnsan Kaynakları ve Personel Uzmanı

 

logo - asıl - site baş

 

TAGS: günlük puantaj hesaplama cetveli, günlük puantaj hesaplama tablosu, puantaj hesabı yapma tablosu, puantaj, puantaj yapma tablosu, parmak hesabı puantaj hesaplama listesi.

Bir Cevap Yazın